Takip ettiklerimiz

Bizlere galu beladan bu yana desteklerini esirgemeyen gözümüzün nuru gönlümüzün kelebeği Vinç Hizmeti hizmetlerine sonsuz teşekkür şükran ne var ne yok hepsinden..

15 Temmuz 2016 Cuma

Sultanbeyli Kiralık Sepetli Vinç


Sultanbeyli Kiralık Sepetli Vinç, 2001 yılından bu yana Sultanbeyli, İstanbul'da Sepetli Vinç kiralama hizmeti veriyor. %100 müşteri memnuniyetini hedef edinmiş ekibimiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7 gün 24 saat var gücüyle çalışıyor. Sultanbeyli Vinç nakliyat ve taşımacılık misyonu, Sultanbeyli'da operasyon şeflerimiz ve saha kontrol ekibimizle birlikte projelerinizi tam zamanında başarıyla çözüme ulaştırmaktır. Tam donanımlı uzman operatörlerimizden hemmmen hizmet almak için telefon numaralarımızdan satış departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

NEDEN SULTANBEYLİ VİNÇ KİRALAMA'DAN HİZMET ALMALIYIM?

Sultanbeyli Sepetli Vinç kiralama alanındaki Firmamızın gerekli olan tüm belgelere ve vinç operatörlüğü, iş güvenliği ve sağlık eğitimlerini tamamlamış uzman operatörlerine sahip olmasının yanı sıra, hizmet politikasının da çözüm odaklı olması, projelerinizi operasyon şefimizin gözetiminde vaktinde tamamlaması bizleri ön plana çıkarıyor. Çalıştığımız firmalara müşteri olarak değil iş ortağı olarak bakıyoruz, işinize projenize sizin kadar değer veriyoruz. Sultanbeyli bölgesinde Kiralık Sepetli Vinçlerimizle titizlikle, saha kontrol ekibimizin gözetiminde profeyonel bir hizmet sunuyoruz. Çalışmalarımızın sürekliliğini sağlayarak uzun yıllar Kiralık Sepetli Vinç hizmeti sağlayabileceğimiz şirketlerle çalışmayı hedefliyoruz. Daha detaylı bilgi için telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

SULTANBEYLİ KİRALIK SEPETLİ VİNÇ ARAÇ PARKURUMUZ

  • 20 metre Sepetli Platform
  • 30 metre Sepetli Platform
  • 35 metre Sepetli Platform
  • 40 metre Sepetli Platform
  • 40 metre Sepetli Platform

SULTANBEYLİ'DE VİNÇ SEKTÖRÜNE BAKIŞ

Ülkemizde inşaat sanayi ve benzeri sektörlerin gelişmesiyle birlikte talep arttığı için Kiralık Vinç firmalarında artış oldu. Bu artışla birlikte Vinç hizmet kalitesinde düşüşler meydana geldi. Bu noktada çeşitli belgelere sahip, eğitimli Vinç operatörlerine sahip olan firmaların bir adım öne çıkması ve hizmet kalitesinin önemini farkedilmiştir. Bu yüzden hizmeti alan müşterilerin hizmet alacakları şirketin yasal belgelerinin olup olmadığına dikkat etmesi gerekiyor. K1 Belgesiİş Güvenliği BelgesiVinç Operatör Belgesiİş Güvenliği ve Sağlık eğitimiİş Makinelerinin SigortalarıAraçların muayenebelgeleri gibi tüm belgelere sahip olan Sultanbeyli Kiralık Sepetli Vinç firmamız size kusursuz hizmet vermek için donanımlı ekipmanıyla ve uzman ekibiyle bir telefon kadar yakın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder